چهارشنبه, 14 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

تکذیب خبر فروش آب معدنی 10 هزار تومانی در زندان فشافویه

مدیرعامل بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی زندان‌های کشور خبر فروش آب معدنی به قیمت ۱۰ هزار تومان در زندان فشافویه را تکذیب کرد و گفت: زندانیان اقلام را به همان قیمتی از فروشگاه‌های زندان می‌خرند که مردم از مغازه‌ها خریداری می‌کنند.
رحیم مطهرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، درباره اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر فروش آب معدنی به قیمت ۱۰ هزار تومان در زندان فشافویه اظهار کرد: چنین مطلبی را به هیچ وجه تائید نمی‌کنیم و صحت ندارد و اگر کسی چنین ادعایی دارد، باید صحت و سقم آن را اثبات کند.

مدیرعامل بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی زندان‌های کشور افزود: ما به صورت مستمر و مداوم بر فروشگاه‌های زندان فشافویه نظارت داریم و و ۴۰ فروشگاه موجود در زندان که هر بند یک فروشگاه دارد، به صورت مرتب تغذیه می‌شود.

مطهرنژاد گفت: در ۶ سال گذشته که مددجو در زندان فشافویه نگهداری می‌شود هیچ مشکل خاص و حادی در بحث توزیع اقلام توسط فروشگاه‌ها وجود نداشته و ندارد. ضمن اینکه با توجه به اهمیت بالای زندان‌های استان تهران و البرز، تامین و توزیع اقلام فروشگاهی در این زندان‌ها و سایر زندان‌های کشور مشکلی ندارد و به صورت مستمر اقلام به فروشگاه‌ها وارد می‌شود و در تماسی هم که روسای زندان‌ها داشتم، اعلام کردند مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیرعامل بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی زندان‌های کشور ادامه داد: شاید در بازار به خاطر نوسانات ایجاد شده در نرخ کالاها، محدودیت‌هایی در عرضه بوجود آمده باشد اما از هر طریقی شده، اقلام مورد نیاز زندانیان را تامین و در فروشگاه‌ها عرضه می‌کنیم و آب معدنی هم جزو اقلام خاص ما هست که به آن توجه داریم.

مطهرنژاد در پاسخ به این سئوال که اداره فروشگاه‌ها در اختیار بخش خصوصی است یا خیر گفت: مخصوصاً از ۶ سال پیش بخش‌های خصوصی را از تمام زندان‌ها خلع ید کردیم و همه فروشگاه‌ها را بنیاد تعاون مدیریت می‌کند به طوری که هم کیفیت کالاها ارتقا یافته و قیمت‌ها مناسب شده و هم برندهای مشهور در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: ما روی همه زندان‌های کشور حتی در دور افتاده‌ترین نقاط حساسیت داریم و اقلام مورد نیاز را تامین و از طریق فروشگاه‌ها در اختیارشان قرار می‌دهیم.

مدیرعامل بنیاد تعاون و حرفه‌آموزی زندانیان درباره قیمت اقلام و کالاهای فروشگاه‌های داخل زندان‌ها نیز اظهار کرد: قیمت‌های ما، قیمت‌های مصوب کالاهاست و بر همان اساس عرضه می‌شود. همان قیمتی که مردم اقلام و کالاها را در مغازه‌ها خریداری می‌کنند، به همان قیمت اقلام را عرضه می‌کنیم و در اختیار زندانیان قرار می‌دهیم. ما به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم گران‌فروشی اتفاق بیفتد زیرا این کار را ضد انسانی و صد مردمی می‌دانیم. زندانی به هر دلیلی که در زندان به سر می‌برد، شهروند ماست.

 

 

 


 

 

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد14
امروز ستاد85
دیروز ستاد568
این هفته ستاد2250
این ماه ستاد6484
کل ستاد865690
امروز تمام پرتالها 1311 کل تمام پرتالها 9061224

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک