دوشنبه, 05 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

آبیاری تحت فشار در بیش از ۵ هزار هکتار از اراضی تحت پوشش بنیاد تعاون زندانیان

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت : این بنیاد از ۶ سال گذشته از مجموع ۱۵ هزار هکتار اراضی در اختیار خود بالغ بر ۵ هزار هکتار را تحت پوشش آبیاری تحت فشار قرار داده است .
 

 

به گزارش ایسنا ، منطقه مرکزی ، رحیم مطهرنژاد در آیین افتتاح طرح آبیاری تحت فشار مجتمع کشت و صنعت کوثر ساوه وابسته به بنیاد تعاون زندانیان کشور اظهار کرد : بنیاد تعاون زندانیان افتخار دارد که بدون دریافت کمک های دولتی برای حدود ۵۰ هزار نفر از زندانیان کشور اشتغال ایجاد کند .

 

وی با اشاره به تولید حدود ۳۵۰۰ کالا در ۸۰۰ واحد تولیدی کوچک متوسط و بزرگ وابسته به این بنیاد در سراسر کشور عنوان کرد : این واحدها در حوزه باغداری ، زراعت ، دامپروری ، پرورش ماهی ، صنایع چوبی ، پوشاک ، صنایع فلزی ، مبلمان شهری ، قطعات صنعتی ، قطعات نظامی و ... فعال هستند و تمامی درآمدهای حاصله صرف دستمزد و اشتغال زندانیان می شود به گونه ای که نیمی از درآمد زندانیان به خودشان پرداخت شده و نیمی دیگر هم به خانواده های آنان پرداخت شده تا از معرض آسیب های اجتماعی مصون بمانند و مازاد درآمد بنیاد هم صرف توسعه اشتغال و ایجاد و احداث فضاهای اشتغالزایی ؛ حرفه آموزی و توانمند سازی زندانیان و یا آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد می شود .

 

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان در ادامه گفت : این بنیاد حامی مالی انجمن های حمایت از زندانیان بوده و سالانه بالغ بر ۲۵ هزار خانواده زندانی از حمایت مالی بنیاد از طریق انجمن ها برخوردار می شوند .

 

وی ادامه داد : این بنیاد همچنین حامی زندانیان خارج از کشور است و افتخار دارد که تنها حامی سه هزار زندانی ایرانی در خارج از کشور است و هم اکنون بالغ بر ۴۰۰ خانواده زندانی خارج از کشور تحت پوشش بنیاد هستند .

 

مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان گفت : کاهش آسیب های اجتماعی ، ایجاد اشتغال برای زندانیان جرایم غیر عمد و جلوگیری از برگشت زندانیان به زندان و توسعه اشتغال از دستاوردهای این مجتمع است .

 

استاندار استان مرکزی نیز گفت :  با افتتاح این طرح بالغ بر ۱۶۰ هکتار به اراضی تحت فشار آبیاری استان مرکزی افزوده شد.

 

سید علی آقازاده اظهار کرد : آبیاری تحت فشار موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود و افزون بر دو سوم در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد .

 

وی با بیان اینکه همکاری و‌ حمایت موجب ایجاد فضای اشتغالزایی در این مجتمع خواهد شدگفت : تولید میوه و درختان مثمر در کنار باغات پسته نیز می تواند این مجتمع را به یک قطب تولید انواع میوه تبدیل کند و با ایجاد سایر کاربری ها موجب پویایی مجتمع خواهیم شد.

 

 

 

 

 

 


 

 

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد9
امروز ستاد78
دیروز ستاد435
این هفته ستاد1122
این ماه ستاد1917
کل ستاد861123
امروز تمام پرتالها 1710 کل تمام پرتالها 8993695

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک