دوشنبه, 05 خرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • رئیس مجلس:
  رئیس مجلس:

  خانواده زندانیان یکی از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند که باید توجه و حمایتی خاص از این قشر آسیب پذیر جامعه صورت پذیرد.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

ایجاد 600 شغل مولد برای زندانیان استان اردبیل

انعقاد اولین و بزرگ ترین تفاهم نامه همکاری فی ما بین بنیاد تعاون زندانیان استان اردبیل و استانداری

 

 

به گزارش روابط عمومی استان اردبیل : جلسه ای با حضور مدیر کل زندان های استان اردبیل ، بهنام جو استاندار اردبیل ، مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان و مسئولین استانداری در خصوص انعقاد اولین و بزرگترین تفاهم نامه همکاری با استانداری برگزار گردید .

 

 

در این نشست اکبر بهنام جو استاندار اردبیل اظهار داشت : این تفاهم نامه فی ما بین بزرگترین تولید کننده تابلو فرش کشور با کمیته امداد امام ( رحمه الله علیه ) و بنیاد تعاون زندانیان استان اردبیل منعقد شده است .

 

وی گفت : در قالب این تفاهم نامه شرکت تعاونی تابلو فرش استان آذربایجان شرقی به عنوان سرمایه گذار این پروژه متعهد شده که یک هزار شغل برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و ۶۰۰ شغل در زندان های استان ایجاد کند.

 

استاندار اردبیل تحقق اهداف اشتغال در استان اردبیل و عمل به شعار « حمایت از کالای ایرانی » را از ثمرات این سرمایه گذاری عنوان کرد و یادآور شد : توانمند سازی شغلی برای افراد کم درآمد از اهداف مهم این طرح است.

 

به گفته بهنام جو استاندار اردبیل در این قرارداد حتی افرادی که هیچ آشنایی با بافت فرش و تابلو فرش ندارند و علاقمند به یادگیری بافت هستند در کمترین زمان ممکن آموزش داده می شوند.

 

وی با اشاره به تأمین سرمایه و تجهیزات ماشین آلات و ملزومات مورد نیاز کارگاه های تابلو فرش برای مددجویان افزود : این همکاری ها و تفاهم نامه ها سبب تداوم اشتغال مددجویان هنرمند و موجب امید مردم به آینده خواهد شد.

 

در ادامه فتحی مدیر کل زندان ها و رئیس هیأت اجرایی بنیاد تعاون استان اردبیل ،ضمن اظهار خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه آن را در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان در جهت کاهش جرم دانست و گفت : « اشتغال و بزه کاری رابطه عکس با هم دارند ، یعنی هر چه بتوانیم در سطح جامعه ، خصوصاً برای اقشار آسیب پذیر بستر اشتغال را ایجاد کنیم به همان میزان جرایم کاهش پیدا خواهد کرد. »

 

در پایان با امضای تفاهم نامه توسط مهدی نیا مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان اردبیل و مدیر عامل شرکت سر درود ، تفاهم نامه ها مبادله گردید.

 

لازم به ذکر است : این تفاهم نامه ، اولین و بزرگترین تفاهم نامه منعقد شده ایجاد شغل برای ۶۰۰ نفر از زندانیان بوده که انتظار می رود با حمایتهای استاندار اردبیل و مدیر کل زندانها شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش توسعه اشتغال برای مددجویان باشد.

 

 

 

 

 

 


 

 

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد9
امروز ستاد93
دیروز ستاد435
این هفته ستاد1137
این ماه ستاد1932
کل ستاد861138
امروز تمام پرتالها 2080 کل تمام پرتالها 8994065

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک