پنج شنبه, 23 مرداد 1399
 • حضرت علی (علیه السلام)
  حضرت علی (علیه السلام)

  پرداختن به کارهای جزئی انسان را از کارهای اساسی باز می دارد.

   

 • امام صادق (علیه السلام):
  امام صادق (علیه السلام):

  با تقواترین مردم کسانی هستند که از حرام خدا چشم پوشی کنند.

 • امام کاظم(علیه اسلام):
  امام کاظم(علیه اسلام):

  خداوند در زمین بندگانی دارد که برای برآوردن نیازهای مردم می کوشند، اینان ایمنی یافتگان روز قیامتند.

 • امام خمینی (ره):
  امام خمینی (ره):

  من با جرات مدعي هستم كه ملت ايران و توده ميليوني آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله (ص) و كوفه و عراق درعهد اميرالمومنين (ع) و حسين بن علی(ع)          می باشند.

 • مقام معظم رهبری :
  مقام معظم رهبری :

  باید تا آنجا که ممکن است مجازات زندان  به حداقل برسد زیرا زندان یک پدیده نامطلوب است و تبعات گسترده ای برای زندانیان و خانواده آنان دارد.

 • شهید مطهری :
  شهید مطهری :

  انسانی نسبت به دیگر انسانها کاملتر است که دردمندتر و دغدغه بیشتری داشته باشد

   شهید مطهری

 • آیت الله شهید بهشتی :
  آیت الله شهید بهشتی :
  ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت.
 • آیت الله بهجت:
  آیت الله بهجت:

  سپاسگزاری از نعمت، به معنای اطاعت خدا است که موجب افزایش نعمت می شود. کفران نعمت هم به معنای عصیان الهی و موجب عذاب از ناحیۀ او است.

 • آیت الله لنکرانی :
  آیت الله لنکرانی :

  واجبات را انجام بده بجای مستحبات، تا می توانی به کار مردم برس، کار مردم را راه بیانداز، اگر قیامت کسی از تو سوال کرد بگو فاضل گفته بود.

 • علامه جعفری :
  علامه جعفری :

  با زور و اجبار ابوعلی سینا درست نمی شود.

 • سعدی:
  سعدی:

  بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

 • شهریار:
  شهریار:

  بجز از علی که گوید به پسر که قاتل من، چو اسیر توست اکنون با اسیر کن مدارا

مراسم افتتاح مجتمع تولیدی در اردوگاه چناران

مجتمع کارگاه های تولیدی با نام و یاد شهید حججی در اردوگاه چناران با حضور مدیر کل زندان های استان خراسان رضوی و اعضای هیأت اجرایی استان افتتاح گردید .

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی استان خراسان رضوی : آیین افتتاح مجتمع کارگاهی با یاد و نام شهید حججی با حضور مدیر کل زندان های استان خراسان رضوی ، مدیر بنیاد تعاون و اعضای هیأت اجرایی برگزار گردید .

 

اسماعیل زادگان سرپرست اردوگاه در تشریح این خبر گفت : با عنایت به تأکید مدیر کل زندان های استان در خصوص ایجاد اشتغال پایدار ، با همکاری و تعامل بنیاد تعاون اردوگاه و بخش خصوصی ، مجتمع کارگاهی که مزین به نام شهید حججی با محوریت قالیبافی و خیاطی تأسیس و تجهیز گردید.

 

وی افزود : به منظور توسعه فعالیت های حرفه آموزی اردوگاه در این مجتمع ، دومین کارگاه خیاطی و تولید پوشاک با ظرفیت اشتغال ۸۰ نفر مددجو کار خود را آغاز و در راستای طرح تجمیع کارگاه ها ، کارگاه قالی بافی با استقرار ۳۶ دار قالی و با ظرفیت اشتغال ۱۸۰ نفر مددجو راه اندازی شد.

 

اسماعیل زادگان خاطر نشان کرد : یکی از برنامه‌ هایی که در اولویت فعالیت‌ های اصلاحی قرار دارد اشتغال و حرفه آموزی و نیز غنی سازی اوقات فراغت مددجویان می باشد و سعی شده فضای احداث کارگاه ها ، تجهیزات مستقر شده و نحوه فعالیت مددجو کاملا منطبق بر استانداردهای کارگاهی بوده و در این خصوص برنامه ریزی و نظارت مستمر صورت خواهد گرفت .

 

جمشیدی مدیر کل زندان های استان ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای هیأت اجرایی با تأکید بر ایجاد اشتغال مولد و پایدار این مهم را در فرآیند باز پروری زندانیان بسیار موثر دانست و گفت : ایجاد اشتغال در زمان تحمل کیفر برای مددجویان علاوه بر اینکه زندانی را از انحراف مصون می دارد ، پس از آزادی نیز زمینه گرایش مجدد مددجو به جرم و ناهنجاری را به حداقل می رساند و در نتیجه نرخ بازگشت مددجو به زندان نیز کاهش می یابد.

 

مدیر کل زندان های استان خراسان رضوی در ادامه خاطر نشان کرد : با توجه به رسالت سازمان زندان ها و بنیاد تعاون زندانیان اشتغال و حرفه آموزی ، یکی از اولویت‌ ها و ضرورت ها می باشد و با عنایت به فضای موجود در اردوگاه مبنای کار باید اشتغالزایی و جذب کارآفرینان و صاحبان صنایع باشد.

 

چنانچه در این زمینه برنامه‌ ریزی صورت گیرد و از ظرفیت موجود استفاده حداکثری شود ، قطعاً زمینه‌ های بازگشت سعادتمندانه زندانیان به اجتماع به نفع شایسته فراهم خواهد شد.

 

خواب نما مدیر نمایندگی بنیاد تعاون استان نیز در این مراسم با اشاره به لزوم تعامل زندان ها و نمایندگی های بنیاد تعاون در خصوص ایجاد اشتغال مولد و پایدار که مورد تأکید مدیر کل زندان های استان است گفت : بنیاد تعاون آمادگی دارد تا در زمینه توسعه و تجهیز کارگاه ها همچون گذشته گام های موثری بردارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175
دما -°C رطوبت -%

صنایع غذایی صنایع دستی منسوجات صنایع چوب کشاورزی دامداری باغداری ساختمان صنایع فلزی آبزیان الکترونیک
آنلاین ستاد4
امروز ستاد141
دیروز ستاد257
این هفته ستاد1257
این ماه ستاد5798
کل ستاد890875
امروز تمام پرتالها 6154 کل تمام پرتالها 9588710

تمامی حقوق این سایت متعلق به بنیاد تعاون زندانیان می باشد / طراحی و پشتیبانی : شرکت مهندسی هماتک